شماره تماس:9449246-0912

برای خیلی از شما پیش آمده که در ترافیک شلوغ تهران دچار تصادفات شوید. صافکاری و نقاشی از جمله خدماتی هستند که به یکدیگر نیاز دارند. زمانی بدنه خودرو آسیب میبیند، این هنر را صافکار و نقاش حرفه ای انجام می دهند که خودرو را به روز اول بر میگردانند. امروزه با وجود ابزار و تجهیزات میتوان به نتایج بهتری دست یافت و هزینه را کاهش داد. صافکار میتواند با صافکاری بدون رنگ خودرو شما را به روز اول بازگرداند. صافکاری بی رنگ خودرو یکی بهترین از خدمات استارلوکس میباشد که شما عزیزان میتوانید از آن استفاده کنید.

ما در این مقاله قصد داریم به مسائل مختلفی در زمینه صافکاری در تهران بپردازیم. از شما عزیزان میخواهیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. همچنین اگر نظری و سوالی داشتید میتوانید از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

صافکاری مدرن در تهران

صافکاری بی رنگ خودرو:

اگر زمانی بدنه خودرو شما دچار اسیب شده باشد صافکار و نقاش ماهر آن را به روز اول بازمیگردانند. صافکاری PDR یک فرایند جدید است که باعث از بین رفتن گودی و آسیب ها به بدنه خودرو می شود. یکی از خوبی های PDR این است که باعث می شود هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی شود. صافکاری PDR همان صافکاری بدون رنگ است. PDR به معنی تعمیر تو رفتگی بدنه خودرو است. PDR مخفف (Paintless Dent Repair) است.

با صافکاری PDR می توان حفره ها روی گلگیر و درب، تو رفتگی های بزرگ و اسیب های بدنه را بدون رنگ تعمیر کرد.  در PDR از میله های فلزی و گیره های بدنه استفاده می شود. که باعث می شود تو رفتگی های بدنه خودرو را بیرون بکشد. صافکاری بی رنگ خودرو زیاد است اما این کار باید توسط یک فرد ماهر انجام شود. اگر به دست یک فرد حرفه ای انجام نشود ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به وجود بیاید.

قیمت صافکاری پی دی ار

بهترین صافکار تهران:

صافکاری یکی از مجموعه خدمات خودرو در تهران است. آیا شماهم به دنبال بهترین صافکار تهران میگردید؟ توصیه ما به شما استارلوکس است. استارلوکس یکی از بهترین  صافکاری ها در کلان شهر تهران است. با خدمات صافکاری استارلوکس، خیال شما از بی رنگ در آمدن خودرو راحت باشد. شما با یک صافکاری خوب در تهران کار میکنید. بهترین صافکار تهران یا صافکار خوب در تهران، کسی است که مهارت بالا و نمونه کار های خوبی دارد. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به صفحه نمایشگاه خدمات خودرو در تهران، از نمونه کار های ما دیدن کنید.

قیمت صافکاری پی دی ار در تهران:

برای هرکاری قیمت مهم است. اگر برای شماهم قیمت صافکاری پی دی ار مهم است با استارلوکس خیالتون راحت باشد. یکی از عواملی که روی قیمت صافکاری پی دی ار تاثیر می گذارد نوع صافکاری، برند و مدل خودرو شما و قسمتی که به صافکاری نیاز دارد است. قیمت صافکاری هر قسمت با قسمت های دیگر متفاوت است. بیشتر صافکاری ها قیمت بالایی برای خودروی شما می دهند اما استارلوکس کمترین قیمت را به شما می دهد. استارلوکس یک صافکاری خوب در تهران است که خیال شما را از قیمت صافکاری پی دی ار راحت میکند.

صافکاری خوب در تهران

صافکاری بی رنگ خودرو در تهران:

میله های PDR از جنس با دوام فولادی ساخته شده اند. صافکاری PDR یکی از بهترین روش ها برای صافکاری انواع خودرو ها است. اما بسیاری از صافکاران نمیتوانند به شکل درست از(میله های) PDR استفاده کنند. این کار نیاز به تجربه و مهارت نیاز دارد به این دلیل که بتوانند خودرو را به شکل زیبایی تعمیر کنند. بنابراین بهتر است به یک صافکار با تجربه مراجعه کنید. تجربه، مهارت زیاد و قیمت مناسب استارلوکس باعث می شود خیال مشتریان راحت باشد. استارلوکس یک صافکاری خوب در تهران همراه شما است.

پی دی ار

جنس میله های PDR:

زمانی که هر نوع تورفتگی و فرورفتگی در خودرو ها مشاهده شود، بهترین گزینه صافکاری مدرن در تهران است. صافکاری مدرن در تهران باید با دقت و با میله های باکیفیت انجام شود. میله های PDR به سه دسته تقسیم می شود:

 • میله اهرمی
 • میله دم ماهی
 • انبر های قری کش
 • تفنگ های نیش گیر
 • میله چرخشی

هرکدام با ساختار متفاوت و عملکرد خاصی همراه است.

سنتی

مثلا میله اهرمی برای کاپوت، صندوق عقب، سقف، گلگیر ها و درب ها گزینه بهتری نسبت به بقیه میله ها است. هر کدام از این میله ها کمک می کند هر قسمت بهتر و بی رنگ در بیاد. میله دم ماهی برای فضاهایی که برای کار کم است و از میله های دیگر نمیشود استفاده کرد. همچنین قیمت هرکدام از این میله ها باهم متفاوت است. البته قیمت هرکدام بستگی به کشور هایی دارد که آن ها را میسازد. کشور هایی که سازنده میله ها هستند عبارت اند از:

 • چین
 • ایران
 • سوئیس
 • تایوان
 • ترکیه
 • هلند

اهمیت صافکاری مدرن در تهران:

امروزه صافکاری بی رنگ اهمیت زیادی دارد و بسیار رواج پیدا کرده است. به این دلیل که مردم با هزینه مناسب آن کنار آمده اند و با مزایای این نوع صافکاری آشنا شده. اگر شما به استارلوکس مراجعه کنید بدون شک به دلیل کیفیت خوب و قیمت خوب رضایت خواهید داشت.

بهترین صافکار تهران

صافکار هیچ موقع نباید وقتی که بدنه خودرو گرم است از صافکاری مدرن استفاده کند. چون نتیجه کار خوب نمیشود و ممکن است مشکل برا بدنه خودرو پیش بیاید. یکی از چیز هایی که باعث میشود نتیجه کار خوب شود دقت و ظرافت است. پس برای استفاده از صافکاری مدرن نیاز به دقت و ظرافت است. صافکاری مدرن میتواند انواع فرورفتگی ها را در انواع خودرو ها بدون آسیب به رنگ اصلی خودرو آنهارو ترمیم کند.

زاویه دار بودن میله PDR باعث میشود صافکار به راحتی و سرعت بسیار بالا بتواند کار کند و خودرو را سریع تر تحویل بدهد. سشوار صنعتی یکی از مهم ترین وسایل و تجهیزات در صافکاری است. سشوار صنعتی به دلیل داشتن قدرت بالا با 700 درجه سانتیگراد یکی از مهم ترین ابزار ها است.

مزایای صافکاری بدون رنگ:

PDR

در صافکاری بدون رنگ قطعات بدون نیاز به نقاشی ترمیم میشوند و در زمان خرید و فروش خودرو، قطعات آسیب دیده باعث کم شدن قیمت نمیشود. در صافکاری معمولا از روش هایی استفاده میشود که خودرو در کمترین زمان ممکن ترمیم شود. در مواقع زیادی در صافکاری بدون رنگ با استفاده از لیسه می باشد که این باعث می شود ناهمواری های زیادی روی بدنه خودرو ایجاد شود. در این مواقع صافکار باید از مقدار زیادی پولیش برای رفع این ناهمواری ها استفاده کند و این عمل باعث میشود به رنگ خودرو شما آسیب برسد.

صافکاری به کمک دستگاه PDR:

صافکاری خودرو همراه دستگاه برای صافکاری بی رنگ، حفره های درب ها، گلگیرها، تو رفتگی ها و آسیب های بدنه است. متخصص با استفاده از ابزار ها و دستگاه های مخصوص خود بدنه خودرو را صافکاری میکند. ما در این مرحله اگر آسیب به خودرو به صورتی باشد که، ممکن باشد خودرو دچار رنگ شود، از مواد مخصوص استفاده میکنیم. اما اگر صافکار نتواند رنگ را حفظ کند و رنگ ریزش کند به اجبار همان قسمت از بدنه خودرو رنگ میشود. پس انتخاب یک صافکاری پی دی ار بسیار دارای اهمیت میباشد. در غیر این صورت شما به خدمات نقاشی خودرو در تهران نیازمند میشوید.

تکنیک های صافکاری مدرن در تهران:

صافکاری مدرن در تهران نیازمند تخصص بسیار بالا از سمت متخصص میباشد. ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس از ابزار ها و تکنیک های خاصی برای صافکاری مدرن در تهران استفاده میکنیم. نیاز است که شما عزیزان بدانید که این خدمات توسط استارلوکس به بهترین شکل ممکن انجام میشود. البته لازم به ذکر است برای انجام خدمات صافکاری ابتدا خودروی شما توسط متخصصین ما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از تایید برای صافکاری بی رنگ خودرو، خودروی شما آماده این عمل جراحی سرپایی میشود.

صافکای

قدم پایانی:

ما در این قسمت با موارد گوناگونی از صافکاری پی دی ار آشنا شدیم. همچنین اهمیت بالای این خدمات را در تهران و متخصص آن فهمیدیم. از مزایا و معایب آن برای شما صحبت کردیم. امیدوار هستیم با خواندن این مطلب اطلاعات زیادی در این زمینه دستگیر شما شده باشد. ما در این مطلب در مورد یک صافکاری خوب در تهران برای شما صحبت کردیم. پیشنهاد میشود برای مطالعه بیشتر به صفحه صافکاری در تهران مراجعه کنید. شما عزیزان میتوانید در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشاوره با استارلوکس تماس بگیرید.


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!