شماره تماس:9449246-0912

آسیب دیدن بدنه خودرو امری اجتناب ناپذیر است. چرا که خودرو و تصادف دو بخش جدا نشدنی از هم هستند. البته. این آسیب می تواند به هر دلیل دیگری نیز پیش بیاید. تصادفات شهری معمولا چون با سرعت های کم رخ می دهد آسیب های زیادی را در بر ندارد. فارغ از این که دلیل این آسیب چیست و شدت آن به چه میزان است. برای بر طرف کردن این آسیب ها نیاز به صافکاری وجود دارد. برای بازسازی بسته به شرایط خودرو یا قطعه فابریک تعویض می شود. یا مالک خودرو ترجیح می دهد خودرو صافکاری شود. روش های صافکاری نیز بسیار زیاد است و جالب است بدانید که انواع مختلفی دارد. همین طور مراکز صافکاری pdr نیز بی شمار است. که این امر لزوم شناخت مرکز خوب صافکاری را دو چندان می کند. از این رو در این مقاله به معرفی بهترین صافکاری در غرب تهران خواهیم پرداخت.

صافکاری در غرب تهران

ویژگی های بهترین صافکاری در غرب تهران

برای سپردن خودرو خود به یک صافکار بسیار باید دقت کنید. چرا که بین عمل کرد یک صافکار حرفه ای و یک صافکار ناشی تفاوت های زیادی وجود دارد. صافکاری اگر خوب انجام شود در فرایند رنگ آمیزی بتونه کمتری استفاده خواهد شد. این موضوع چندین مزیت دارد. از جمله آن که بتونه زخیم به مرور زمان ترک خواهد خورد. اما اگر صافکاری اصولی انجام شده باشد این گونه نخواهد شد. مزیت دیگر این است که موج روی بخش های صافکاری شده ایجاد نمی شود. که این بر زیبایی خودرو موثر است. با توجه به این موضوعات بهترین صافکاری در غرب تهران را باید شناخت. تا در صورت نیاز به آن مراجعه کرد. به عنوان اولین ویژگی در بهترین صافکاری در غرب تهران به دقت در صافکاری پرداختیم. و به این نکته اشاره کردیم که مهم ترین چیز مهارت صافکار آن مجموعه است. اما خب موارد دیگری هم وجود دارد.

مورد دیگر در این خصوص کیفیت رنگ آمیزی خودرو است. تخصص نقاش در این مورد بسیار تاثیر گذار است. همین طور تجهیزاتی که در مرکز مورد استفاده قرار می گیرد نیز مهم است. برای این که مطمئن شوید مرکزی که خودرو خود را برای صافکاری به آن می سپارید. کیفیت خوبی در رنگ آمیزی خودرو دارد می توانید نمونه کار های آن ها را مشاهده کنید. معمولا رنگ های خودرو کمی خلل و فرج دارند. که اصطلاحا به آن ها پوست پرتقالی می گویند. اما اگر شدت این موضوع بیش از حد بود یعنی کیفیت رنگ آن مرکز پایین است.

بهترین صافکاری در تهران

چه آسیب هایی را می توان با PDR تعمیر کرد؟

یکی از روش های صافکاری که مورد استفبال افراد قرار گرفته صافکاریpdr است. علارغم مزایایی که صافکاری بدون رنگ دارد برای هر نوع آسیبی کاربرد ندارد. صافکاری خودرو مهارتی در تعمیر بدنه خودرو است که همه صافکاران به خوبی قادر به انجام آن نیستند. صافکاری pdr در واقع صافکاری بدون استفاده از رنگ و با ابزار و روش های خاص مانند میله های pdr است. در شاسی کشی خودرو به دلیل حساسیت بالای اسکلت خودرو و برعهده داشتن وظیفه حفاظت از بدنه خودرو. همین طور حفظ جان سرنشینان لازم است که از صافکاران حرفه ای برای تعمیر آن استفاده شود.

کاربرد صافکاریpdr

کاربرد صافکاریpdr چیست؟

همان طور که گفتیم صافکاری کاربرد زیادی دارد و همین طور روش های گوناگونی دارد. عموما برای بر طرف آسیب های روی خودرو ناشی از تصادف از صافکاری استفاده می شود. البته می تواند آسیب هایی که به خودرو وارد شده است حاصل حوادث دیگری باشد. اما علت هر چه که باشد همان طور که گفته شد روش های صافکاری نیز بسیار زیاد است. و انواع مختلفی دارد که هر کدام معایب و مزایایی دارند. البته باید توجه داشته باشید که عموما انتخاب یکی از این روش ها بستگی به نوع فرو رفتگی دارند. چرا که نوع آسیب در انتخاب روش صافکاری بسیار موثر است. بهترین صافکاری در غرب تهران قطعا راهنمایی خوبی در این زمینه به شما خواهد کرد. استار لوکس به اولین چیزی که فکر می کند رضایت مشتری است. از این رو در هر شرایطی راهنمایی و مشاوره درست خواهد داد. که باید بررسی شود صافکاریpdr .

معمولا تصادفات شهری آسیب های شدیدی به خودرو وارد نمی کند. از این رو کمتر پیش می آید که اتومبیل ها دچار تصادف شدید شوند. به طوری که رنگ بدنه خود رو از بین برود. در این شرایط پیشنهاد بهترین صافکاری در غرب تهران کههمان استار لوکس است. صافکاری pdr می باشد. به طور معمول در تصادف های کوچک معمولا رنگ خودرو ها آسیب نمی بیند. از این رو می شود برای صافکاری از صافکاری بی رنگ بهره برد. همان طور که گفتیم این نوع برخورد ها و تصادفات معمولا در شهر رخ می دهد که سرعت خودرو پایین است.

مطلب پیشنهادی: صافکاری خودرو های خارجی

کمی از بهترین صافکاری

کمی از بهترین صافکاری در غرب تهران، استارلوکس

بهترین صافکاری در غرب تهران استار لوکس است. در ادامه مقاله به بیان دلایل خود خواهیم پرداخت. اما قبل از این که به این ممطالب بپردازیم. کمی از مجموعه استار لوکس برایتان بگوییم و خود را معرفی می کنیم. در مجموعه استار لوکس تیمی مجرب کنار هم قرار گرفته اند. این گروه همگی با تخصص هستند و دروه های مختلفی را گذرانده اند. در بهترین صافکاری در غرب تهران همه عاشق کارشان هستند. برای همین است که کیفیت کار ما به شکل چشم گیری بیشتر از سایر مراکز خدمات خودرویی است. ما در این  مرکز تمامی خدمات مربوط به صافکاری و سایر خدمات بدنه خودرو را برای شما انجام خواهیم داد. اولین موضوع در استار لوکس کیفیت کار استو چیزی که به آن بسیار توجه می کنیم و تضمین می کنیم. که بهترین کیفیت را در هر خدمتی که ارائه می دهیم داشته باشیم. ما یک تیم بسیار مجرب هستیم.

تمام تخصص ما برای انجام انواع خدمات خودرو برای شما عزیزان تدارک دیده شده است. همچنین تمامی تجهیزات روز دنیا که مورد نیاز برای این زمینه را در استارلوکس برای شما عزیزان فراهم آورده ایم. تا برای ارائه خدمت در شان شما هیچ چیز کم نداشته باشیم. چرا که لبخند رضایت شما برای ما از هر چیزی مهم تر است. مشتریان وفادار ما همگی سفیر استار لوکس هستند. چرا که می دانند از معرفی ما به دیگران پشیمان نخواهند شد. چرا که نوسان کیفیت در خدماتی که ارائه می دهیم وجود ندارد. تمام پروژه به بهترین نحو پایان می پذیرد.

مطلب پیشنهادی: صافکاری ارزان

میله pdr

کاربرد های صافکاری pdr

همان طور که گفتیم علارغم مزایایی که صافکاری بدون رنگ دارد برای هر نوع آسیبی کاربرد ندارد. از این رو در این بخش از مقاله به بررسی کاربرد این نوع صافکاری می پردازیم. لازم به توضیح است که صافکاری pdr برای برخورد هایی با آسیب جزئی مناسب است. چرا که واضح است که وقتی در تصادف رنگ خودرو ریزش پیدا می کند. دیگر نمی توان از صافکاریpdr استفاده کرد. چرا که دیگر باید خودرو رنگ شود. در این شرایط هزینه کردن برای صافکاری بدون رنگ توجیح نخواهد نداشت. حذف فرو رفتگی بدون رنگ می تواند طیف وسیعی از فرو رفتگی های جزئی را در ماشین شما از بین ببرد. اما لازمه این آن است که رنگ خودرو در زمان تصادف نریخته باشد. پس با این تفاسیر نتیجه می گیریم که در این خصوص باید بگوییم. لذا برای مواقعی که رنگ خودرو آسیب ندیده از صافکار بی رنگ استفاده می شود.

همین طور آسیب هایی که ناشی از برخورد تگرگ یا درب ماشین است می تواند با صافکاریpdr برطرف شود.

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!