شماره تماس:9449246-0912

احیای رنگ خودرو در تهران

احیای رنگ خودرو در غرب تهران

رزرو


احیای رنگ خودرو یکی از عواملی است که هر ماشین بعد از چند سال به آن نیاز پیدا میکند. این مدت زمان بسته به کیفیت رنگ خودرو و کیفیت بدنه خودرو ها متفاوت است. یکی از انواع خدمات ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس، احیای رنگ خودرو در تهران است. ما باهم علت های خرابی رنگ خودرو و اینکه چقدر زمان میبرد تا رنگ خودرو خراب شودرا بررسی میکنیم. همچنین باهم به مواد اولیه مورد نیاز برای احیای رنگ میپردازیم. در این مقاله به صورت کامل در مورد احیای رنگ در مجموعه استارلوکس خواهیم پرداخت. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما میتوانید به صفحه خدمات خودرو در تهران مراجعه کنید.

احیای رنگ خودرو

زمانی که یک خودرو صفر کیلومتر را مشاهده می کنید با رنگی شاداب مواجه هستید. اما بعد از سال ها رنگ خودرو بر اثر عوامل زیادی از بین می رود و خراب می شود. از این رو دیگر براقیت و چشمگیری گذشته را ندارد. عوامل زیادی مانند باران های اسیدی، فضولات پرندگان و نور خورشید می تواند به رنگ خودرو آسیب برساند. همچنین عوامل شیره درختان، گرد و غبار و… نیز از جمله دیگر تخریب کننده های رنگ خودروی شما هستند. اما با انجام یک سری کارها می توانید طول عمر مفید رنگ خودرو را بیشتر کنید. مثلا پارک کردن خودرو در سایه می تواند کمک کننده باشد. و یا پارک نکردن خودرو در زیر درخت. همچنین می توانید از چادرهای ماشین با کیفیت استفاده کنید. اما با تمام این تفاسیر خودرو باز هم دچار رنگ مردگی می شود و آنجاست که نیاز به احیای رنگ خودرو احساس می شود.

مدت زمان خرابی رنگ در خودرو ها:

دو خودرورا در نظر خود داشته باشید. اولی خودرویی که در هر جای شهر پارک میشود و صاحب آن مواظب آن نیست. دومی هم خودرویی که در سایه پارک میشود و صاحب آن از خودرو مواظبت میکند. هر دوی این خودرو ها به زودی نیازمند احیای رنگ خواهند شد. حالا یکی از آن ها زودتر و یکی دیگر دیر تر. ولی باز هم این اتفاق خواهد افتاد. در جلو تر به عوامل تاثیر گذار در رنگ خودرو میپردازیم. باتوجه به عواملی که جلو تر به آن ها میپردازیم، کیفیت رنگ خودرو هم در مدت زمان خرابی تاثیرگذار است. عواملی که باعث خرابی رنگ خودرو ما میشوند، در همان لحظه خود را نشان نخواهند داد. پس ما هیچگاه متوجه اتفاق اصلی که برای خودرویمان افتاده نخواهیم شد.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در مدت زمان خرابی رنگ خودرو، نوع خودرو خواهد بود. بله درست شنیدید نوع خودرو شما، اثبات کیفیت رنگ خودرو و بدنه آن است. به طور مثال یک خودرو پراید قطعا با یک خودرو بنز متفاوت خواهد بود. هر چند که خودرو بنز برای استاندار های ایرانی نیست ولی هیچ وقت قابل مقایسه با پراید نخواهد بود. پراید یک خودروی است که در کشور ما سال ها تولید میشود و طبق استاندارد های جاده ای ما است. ولی کیفیت آن غیر قابل قیاس با خودرو بنز است و نباید انتظار زیاد از آن داشته باشید. هر چند که خودرو بنز هم بعد از چند سال به احیای رنگ خودرو نیاز پیدا میکند.

عوامل خرابی رنگ خودرو:

عوامل زیادی هستند که در مدت زمان خرابی رنگ خودرو تاثیر گذار خواهند بود. در این قسمت با هم به تک تک این موارد خواهیم پرداخت. چند دسته از این عوامل وجود دارند که تاثیر زیادی در خرابی رنگ خودرو میگذارند. یکی از مهم ترین این ها، خرابی رنگ خودرو توسط نور خورشید است. عواملی دیگر همچون فضولات پرندگان، گرد و غبار، شرایط جوی، شست و شوی زیاد و … تاثیر گذار هستند. این موارد آنقدر زیاد هستند که ممکن است بعضی از آن ها از قلم بیوفتند. ولی ما تمام سعی خود را میکنیم تا مهم ترین آن ها را پوشش دهیم . در ادامه این مطلب این مطلب به اعوامل خرابی رنگ خودرو میپردازیم.

خرابی رنگ خودرو توسط نور خورشید:

نور خورشید خارج از تمامی فواید و مضراتش، برای خودرو سراسر ضرر خواهد بود. با توجه به اشعه های uv در نور خورشید، طی مدت زمان طولانی رنگ خودرو دچار زیان و خرابی خواهد شد. توقع نداشته باشید که خودرو نو با حتی 3 الی 4 سال پارک شدن زیر نور خورشید، رنگ خود را حفظ کند. درست است با توجه به کیفیت خودرو نمیتوان میزان مدت زمان خرابی رنگ را متوجه شد. اما قطعا با مراقبت نکردن از خودرو در مقابل نور خورشید به سرعت رنگ خودرو تحت تاثیر قرار میگیرد. هر خودرو با توجه به قرار گیری در میزان تشعشات نور خورشید، خراب میشود. پس در نتیجه از گذاشتن طولانی مدت خودرو زیر نور خورشید خود داری کنید.

احیای رنگ خودرو 2

نیاز خودرو ها ها به احیای رنگ خودرو

چه رنگی در خودرو زودتر خراب میشود:

یکی از مهم ترین قسمتی که خیلی ها به آن توجه نمیکنند، رنگ خودرو است. اینکه خودرو شما چه رنگی دارد نیز روی زمان خراب شدن نیز تاثیر گذار است. دو طیف رنگی سفید و مشکی را در نظر بگیرید و باقی رنگ ها را با این دو قیاس کنید. طیف رنگ سفید خودرو، نور خودرو را دیر تر به خود جذب میکند. همین عامل باعث ماندگاری بیشتر رنگ سفید روی خودرو است. اما رنگ مشکی با توجه به اینکه به راحتی میتواند نور خورشید را جذب کند جز بدترین هاست. اما قطعا فقط رنگ خودرو ملاک نیست و کیفیت رنگ نیز بسیار مهم است. در ادامه به کیفیت رنگ خودرو و تاثیر آن روی خرابی ماشین میپردازیم.

کیفیت رنگ خودرو و تاثیر روی خرابی رنگ خودرو:

یکی از اعوامل موثر روی خراب شدن رنگ خودرو ها، کیفیت رنگی است که برای خودرو ها استفاده میکنند. قطعا رنگی که یک کارخانه تولیدات خودرو با درجه 3 استفاده میکند با کارخانه تولیدات خودرو درجه 1 متفاوت است. مثال رنگی که کارخانه های چینی استفاده میکنند با کارخانه بنز متفاوت است. شما نمیتوانید این رنگ را روی یک خودرو درجه 3 یا حتی درجه 1 خودرو چینی مقایسه کنید. کیفیت رنگ خودرو یکی از اعوامل مهم و تاثیر گذار روی خودرو است. رنگ خودرو شما نیز نسبت به اینکه تولید چه شرکتی است تاثیر روی دوام رنگ خودرو دارد.

انجام تمامی خدمات تشخیص رنگ خودرو در تهران با مجرب ترین کادر.

تاثیر کیفیت بدنه خودرو روی خرابی رنگ خودرو:

حالا خارج از کیفیت رنگ خودرو، عاملی مثل کیفیت بدنه خودرو نیز تاثیر زیادی روی ماندگاری رنگ خودرو شما نیز دارد. کیفیت بدنه خودرو و جنس آن از اهمیت بالای برخوردار است. جنس بدنه خودرو و میزان بازگیرندگی آن روی رنگ خودرو، تاثیر زیادی روی ماندگاری رنگ خودرو شما دارد. باز هم این مورد مثل مورد قبل، تاثیر بیشتر از سمت کارخانه های تولیدات خودرو است. دقت و کیفیت بدنه خودرو از مهم ترین عوامل برای بهتر نگهداشتن رنگ خودرو است.

عوامل مخرب رنگ خودرو

در اولین بخش از مقاله قصد داریم به عواملی که خودرو را نیازمند احیای رنگ خودرو می کنند اشاره می کنیم. با محافظت از خودرو در مقابل این عوامل می توانید عمر رنگ خودرو را افزایش دهید. تا دیر تر نیاز به احیای رنگ خودرو وجود داشته باشد. اولین عامل تخریب اشعه ماورای بنفش خورشید است. نور خورشید می تواند باعث انجام واکنش هایی در ساختار رنگ خودرو شود و باعث تخریب آن شود. برای جلوگیری از آسیب رساندن نور خورشید به رنگ خودرو می توانید. از چادر خودرو و یا واکس های مخصوص استفاده کنید. فضولات پرندگان و شیره برخی درختان نیز حاوی مواد اسیدی است. بدیهی است اسید می تواند باعث از بین رفتن رنگ خودرو شود. لذا پیشنهاد می کنیم تا حد امکان زیر درختان خودرو خود را پارک نکنید. و چنانچه فضولات پرندگان را بر خودرو خود مشاهده کردید سریعا آن را پاک و تمیز کنید.

عامل مخرب دیگر کارواش است! در این که تمیز کردن خودرو لازم است شکی نیست. اما به دلیل این که در بسیاری از کارواش ها از مواد شیمیایی زیادی استفاده می شود. می تواند شما را نیازمند به خدمات احیای رنگ خودرو کند. راه حل این موضوع این است که اجازه وقتی به کارواش رفتید با آب خالی خودرو را شستشو دهید. و بعد از گذشت مدتی با شوینده اقدام به این کار کنید. علت دیگر آسیب رسیدن به رنگ خودرو استفاده از دستمال زبر برای تمیز کردن است. لذا بدین منظور از دستمالی نرم یا اسفنج مرطوب استفاده کنید.

ریکاوری رنگ خودرو

در توضیحی کوتاه می توان گفت ریکاوری خودرو فرایندی است که در آن ظاهر رنگ خودرو به حالت اولیه باز می‌گردد. در این فرایند از مواد مختلفی از جمله، پولیش، واکس و همچنین مواد نانو سرامیک استفاده می‌شود. معمولا برای ریکاوری رنگ خودرو از واکس و پولیش خودرو استفاده می شود. پولیش خودرو باعث می شود رنگ قدیمی خودرو ساییده می شود. در نتیجه آلودگی ها و خش های روی بدنه خودرو ترمیم خواهد شد. این کار بخشی از فرایند احیای رنگ خودرو است. واکس خودرو، یک لایه درخشان و براق روی خودرو ایجاد می کند. واکس خودرو می تواند به مدت چندین ماه از رنگ خودروی شما محافظت می کند. لذا توصیه می کنیم برای محافظت از رنگ خودرو خود حتما از واکس استفاده کنید. البته اگر از سرامیک خودرو استفاده کنید بسیار بهتر است. پولیش کردن خودرو در در احیای رنگ خودرو نقش مهمی را ایفا می کند.

یکی از موارد مهم در پولیش کاری و احیای رنگ خودرو، انتخاب پولیش مناسب برای ریکاوری رنگ خودرو است. چرا که نوع پولیش برکیفیت و نتیجه کار بسیار تاثیر گذار است. جالب است بدانید که پولیش ها انواع مختلفی دارند و کاربردهای آن ها با هم فرق دارد. پولیش ها به دسته نرم و زبر تقسیم بندی می شوند. پولیش زبر، قدرت سایندگی فوق العاده بالایی دارد. با استفاده از اين پوليش، خراش های عميق به راحتی از بين می روند. بعد از استفاده از پولیش زبر، باید از پولیش نرم استفاده کنید. احیای رنگ خودرو به این شکل است.

تاثیر بنزین روی خرابی رنگ خودرو ها:

بله درست شنیدید، بنزین هم روی خراب شدن رنگ خودرو ها تاثیر گذار است. اگر میپرسید چگونه، پس با ما به ادامه این مطلب بپردازید. زمانی که وارد پمپ بنزین میشوید، ذرات بنزین روی هوا معلق هستند. این ذرات نه تنها برای انسان، بلکه برای خودرو هم مضر است. یکی از تاثیرات بنزین روی خودرو، خراب شدن رنگ خودرو طی مدت زمان زیاد است. این ذرات بنزین، بسیار سنگین هستند و به راحتی جذب خودرو شما میشوند. پس از ماندگاری طولانی مدت این ها روی خودرو به رنگ خودرو شما آسیب وارد میشود. پیشنهاد ما این است که وقتی وارد پمپ بنزین میشوید، از تمام ظرفیت باک خود استفاده کنید.

ریکاوری رنگ خودرو بنز

ریکاوری رنگ خودرو بنز

تاثیر گرد و غبار روی خرابی رنگ خودرو ها:

همانطور که در مثال قبل تاثیر بنزین روی رنگ خودرو را دیدیم، حالا به تاثیرات گرد و غبار میپردازیم. یکی  دیگر از عوامل خرابی رنگ خودرو، گرد و غبار است. ذرات معلق درون هوا آسیب زیادی به رنگ خودرو ها میزند. به طور مثال رنگ خودرویی که در خوزستان است، زودتر از خودرویی که در شمال کشور است خراب میشود. ذرات گرد و غبار روی خودرو مینشیند و باعث ضربه زدن به رنگ خودرو میشود. بسیار مواظب گرد و غبار ها باشید، هر چند که کار زیادی از شما در این زمینه برنمی آید.

تاثیر فضولات پرندگان روی خرابی رنگ خودرو ها:

دیگر عامل تاثیر گذار روی خرابی رنگ خودرو شما، فضولات پرندگان و کبوتر هاست. خیلی از ما ها زمانی که این فضولات را روی خودرو میبینیم بسیار آشفته میشویم. اما فقط این نیست و تاثیر آن روی رنگ ماشین در طولانی مدت مشهود خواهد بود. این فضولات با توجه به مواد شیمیایی که در خود دارند، میتتوانند رنگ خودرو مارا خراب کنند. سعی کنید تا جای که میشود از این مورد جلوگیری کنید. در ادامه به موارد بازدارنده خرابی رنگ خودرو میپردازیم. و راهکار های خوبی به شما میدهیم.

تاثیر باران روی خرابی رنگ خودرو ها:

باران یا بهتر بگویم باران های اسیدی از علت های خرابی رنگ خودرو شما هستند. وقتی مدت زمان زیادی باران نبارد، پس از باریدن حتی تا چند بار آلاینده های شیمیایی را همراه خود دارد. این باران های که اصطلاحا به عنوان باران های اسیدی آن ها را میشناسیم، باعث خرابی رنگ خودرو شما میشوند. با بارش این نوع باران، رنگ خودرو شما تحت تاثیر باران های اسیدی قرار میگیرد. البته باز باتوجه به کیفیت رنگ استفاده شده روی خودرو شما میزان خرابی طول میکشد. این نوع خرابی یکی از اعواملی است که خودش را زودتر نشان میدهد.

اگر شما هم به ظاهر خودروی خود اهمیت میدهید، فیس لیفت در تهران را مطالعه کنید.

دیتیلینگ

شاید دیتیلینگ خودرو با احیای رنگ خودرو ارتباط مستقیم نداشته باشند. اما تقریبا با هم یک عمل موازی قلمداد می شوند. از این رو در این بخش به معرفی اجمالی دیتیلینگ می پردازیم. اگر می خواهید بیشتر از این موضوع بدانید می توانید به مقاله دیتیلینگ در سایت استارلوکس مراجعه کنید. تعریف کردن دیتیلینگ در یک جمله کار سختی است. چا که یک معنی دقیق برای این کلمه وجود ندارد! به عبارت دیگر ممکن است در شرایط مختلف به معانی مختلفی به کار رود. اما به طور کلی برای خدمات مربوط به تمیز کاری خودرو کاربرد دارد. البته نه کاری مثل کارواش بردن خودرو. این عبارت می تواند صفرشویی خودرو نیز باشد اما صرفا صفرشویی نیز نیست. خدمات تمیزکاری خودرو می‌تواند به صورت سطحی یا بسیار عمیق تر باشد. دیتیلینگ برای تمیز کاری های عمیق مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا پولیش کردن جزء به جزء یک خودرو می‌تواند دیتیلینگ باشد.

البته لازم به ذکر است که تعمیر قطعات و ترمیم آن ها یا ترمیم رنگ بدنه خودرو. جزو خدمات دیتیلینگ خودرو به شمار نمی‌رود. اما تحت بعضی شرایط و برای زیبا کردن بدنه خودرو و سطح خارجی ممکن است ترمیم رنگ نیز صورت گیرد. با این تعاریف می توان گفت احیای رنگ خودرو جر خدمات دیتیلینگ نیست. اما برای این که در دیتیلینگ به نتیجه مطلوب برسیم گاهی احیای رنگ خودرو نیاز است.  قبل از انجام دیتیلینگ برای از بین بردن لکه ها و خطوطی که ظاهر نامناسب به خودرو می‌دهند. باید اجزای بیرونی آن به طور کامل تمیز شوند.

ریکاوری رنگ خودرو

ریکاوری رنگ خودرو یکی از شیوه های نگهداری و برطرف کردن از بین رفتگی رنگ خودرو می باشد. ریکاوری رنگ خودرو امروزه بسیار مورد استفاده می باشد. چرا که به واسطه گرانی خودرو عمر خودرو ها بیشتر شده و به طبع خرابی رنگ نیزافزایش پیدا کرده است. در صورتی که خودروی شما رنگ مناسبی ندارد یعنی کیفیت آن به نسبت قبل کاهش پیدا کرده است.  و یا به بیان دیگر فکر می کنید که از زمان خرید خودروی صفر رنگ شفاف تر بوده است. و الان رنگ آن با تغییراتی همچون رنگ پریدگی، آفتاب سوختگی و یا حتی از خش های سطحی مواجه شده است. قطعا ریکاوری می تواند یکی از بهترین خدماتی باشد که می توانید در راستای نگهداری از بدنه خودرو استفاده کنید. ریکاوری رنگ مجموعه اقداماتی است که برای برگرداندن کیفیت رنگ خودرو صورت می گیرد. لذا در این راه از روش های مختلفی استفاده می شود.

در ریکاوری رنگ خودرو اقداماتی مانند پولیش، واکس و حتی مواد سرامیک بدنه خودرو استفاده می شود. البته پولیش بهتر است توسط دستگاه‌های پولیش یا همان بافر انجام بپذیرد. این برای آن است که محلول به خوبی بر روی نقاط مختلف بدنه خودرو پخش شود. احیای رنگ خودرو می تواند جز خدمات ریکاوری رنگ باشد. در ریکاوری رنگ خودرو فرو رفتگی‌ های حاصل از خط و خش‌ها را پر می کنند. در استار لوکس این خدمات با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه ارائه می شود. با احیای رنگ خودرو خود در استار لوکس از براقیت رنگ مبهوت شوید.

تاثیر شرایط جوی روی خرابی رنگ خودرو ها:

تاثیر شرایط جوی یکی دیگر از این عامل هاست که به راحتی نمیشود از روی آن گذشت. خرابی رنگ خودرو ها با توجه به شرایط جوی آن ها قابل مقایسه است.به طور مثال یک خودروی که در لندنی که همیشه بارش باران دارد با تهران قابل مقایسه نیست. در لندن بارش های باران به صورت ماهانه محاسبه میشود و کمتر دچار باران اسیدی هستند. ولی در تهران این آلاینده ها با توجه به شرایط جوی بسیار بیشتر هستند.

تاثیر شست و شوی زیاد روی خرابی رنگ خودرو ها:

یکی دیگر از این اعوامل شست و شوی زیاد خودرو یا بهتر بگویم وسواسی بودن است. شست و شویی خودرو به خودی خود مشکلی را ندارد. البته این مورد باز هم به کیفیت رنگ خودرو مربوط میشود. اما باز هر خودرویی که تحت تاثیر شست و شوی زیاد قرار بگیرد ممکن است دچار ضعف رنگی شود. همچنین نوع موادی که در شست و شو مورد استفاده قرار میگیرند نیز تاثیر گذار هتسند. لطفا این موضوع را جدی بگیرید. اگر جز افرادی هستید که بسیار خودرو خود را شست و شو میدهند، لطفا این موضوع را رعایت کنید.

احیای رنگ خودرو

آموزش احیای رنگ خودرو

چگونه خود را از مراجعه به مراکز احیای رنگ خودرو بی نیاز کنیم:

این توقع بسیار زیادی است که شما به احیای رنگ خودرو نیازی نداشته باشید. همچنین نمیتوانید توقع داشته باشید خودتان احیای رنگ کنید و بی نیاز از مراجعه به مراکز احیای رنگ خودرو شوید. یک متخصص احیای رنگ خودرو سال ها زمان روی این کار گذاشته و تجارب مختلفی کسب کرده است. همچنین یک کاری که منبع درآمد میشود، قطعا آنقدر ساده نیست که هرکسی بتواند به راحتی آن را انجام بدهد. اما و اما شما میتوانید یک متخصص حرفه ای در احیای رنگ خودرو باشید. شما میتوانید با مراجعه به صفحه آموزش خدمات خودرو در تهران یک متخصص در زمینه احیای رنگ خودرو باشید. ما در این آموزش تمامی تجارب و تخصص خود را در زمینه احیای رنگ، سرامیک و… در اختیار شما میگذاریم. آموزشی که سال ها در آن فعالیت شده را در 7 روز کسب میکنید و یک متخصص حرفه ای میشوید.

مراجعه به مراکز احیای رنگ خودرو:

پس از آن که متوجه اهمیت احیای رنگ خودرو و میزان تخصصی بودن آن شدیم. حالا نوبت به مراجعه به مراکز احیای رنگ خودرو میرسد. ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس یکی از بهترین و معتبر ترین احیای رنگ خودرو در تهران را داریم. شما همشهریان عزیز تهرانی میتوانید به راحتی از طریق تماس با ما یا مراجعه حضوری، به ما دسترسی داشته باشید. مرکز خدمات خودرویی استارلوکس واقع در بلوار فردوس، خیابان سلیمی جهرمی، پلاک 8 میباشد.

چگونه از خراب شدن رنگ خودرو جلوگیری کنیم:

برای جلوگیری از خراب شدن رنگ خودرو، راه های بسیار زیادی وجود دارد. به طور مثال، حتما خودرو خود را زیر سایه پارک کنید تا نور آفتاب آن را اذیت نکند. یا از چادر باکیفیت برای ماشین استفاده کنید تا هم از نور آفتاب، هم فضولات و آلاینده ها جلوگیری کند. یا زیر درختان پارک نکنید تا مورد حجوم فضولات پرندگان قرار نگیرد. یکی از مهم ترین عوامل، شست و شویی زیاد است، از شست و شویی زیاد با مواد قوی خوداری کنید. باک بنزین خود را همیشه تا انتهای ظرفیت آن پر کنید.

چه زمانی نیاز است تا به مراکز احیای رنگ خودرو مراجعه کنیم؟

پس از چند سال، حتی اگر سوار بنز باشید، شما نیاز دارید تا به مراکز احیای رنگ خودرو مراجعه کنید. هر چقدر هم، از خراب شدن رنگ خودرو جلوگیری کنید باز به آن نیاز پیدا خواهید کرد. البته این بستگی به این دارد که شما چقدر به خودرو خود اهمیت دهید. ولی نگران نباشید، ما به خودرو شما بیشتر از خودتان اهمیت میدهیم. ما در کارمان یکی از حرفه ای ترین ها و یکی از بهترین مراکز احیای رنگ خودرو در تهران هستیم. پس از خرابی رنگ خودرو یا هر جای که احساس کردید رنگ خودرو شما خراب شده، به استارلوکس مراجعه کنید. ما با بررسی دقیق آن، شروع به احیای رنگ خودرو شما خواهیم کرد.

ریکاوری با دستگاه

ریکاوری با دستگاه

در احیای رنگ خودرو در تهران چه فعالیت های انجام میشود؟

در ابتدا ما اقدام به شناخت لایه های رنگ خودرو شما میکنیم. یکی از اصلی ترین مراحل ما شناخت و بررسی رنگ خودرو شماست. سپس مرحله بعدی سمباده کشی روی بدنه خودرو است. پس از سمباده کشی، ما اقدام به پولیش خودرو نیز خواهیم کرد. پس از مراحل پولیش خودرو ما اقدام به واکس زنی خودرو میکنیم. و در انتهای کار با دستگاه های روز دنیا، رنگ خودرو را ریکاوری میکنیم. سپس در صورت درخواست مشتری میتوانیم از روکش محافظ رنگ خودرو نیز استفاده کنیم.

همچنین شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد واکس خودرو به صفحه واکس خودرو در تهران مراجعه کنید. و همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پولیش خودرو به صفحه “پولیش خودرو در تهران مراجعه کنید.

ترمیم رنگ خودرو

رنگ خودرو علاوه زیبایی به عنوان لایه ای محافظ ایفای نقش می کند. این محافظت در برابر عوامل مخربی چون پوسیدگی، زنگ زدگی و خوردگی می باشد. رنگ پریدگی ها و لکه ها، خط و خش های روی بدنه هم به زیبایی ماشین آسیب می زند. این آسیب همچنین احتمال زنگ زدگی بدنه را افزایش می‌دهند. چرا که در صورت آسیب دیدن رنگ خودرو رطوبت از قسمت های آسیب دیده؛ بدنه به لایه های زیرین رنگ نفوذ می کند. این مورد می تواند به مرور زمان مشکلاتی را ایجاد کند. از این رو برای جلو گیری از این آسیب ها باید احیای رنگ خودرو و ترمیم رنگ صورت گیرید. در صورتی که این آسیب ها به موقع ترمیم نشوند، زنگ زدگى در بخش هاى بیشنری ازبدنه پخش خواهد شد. در نتیجه باعث افزایش هزینه ى  تعمیر می شود. اگر آسیب قابل تعمیر باشد. با افزایش احتمال ترمیم کم می شود.

قسمت بیرونی بدنه خودرو از چهار لایه تشکیل شده است. این بخش ها شامل بدنه فلزی، لایه آستری، رنگ اصلی و پوشش جلا می شود. از این رو برای ترمیم رنگ خودرو ، در ابتدا باید عمق و اندازه رنگ پریدگی را مشخص کرد. مراحل احیای رنگ خودرو بر حسب لایه آسیب دیده و اندازه رنگ رفتگی روش های ترمیم فرق می کند. آسیب های بدنه می تواند به صورت خط و خش های سطحی باشد. در این صورت با یک پولیش ساده می توان احیای رنگ خودرو را انجام داد. این کار باعث ترمیم قسمت آسیب دیده  می شود.

ترمیم رنگ رفتگی های بزرگ

رنگ رفتگی های بزرگ قسمت هایی است به راحتی قابل مشاهده هستند. بدیهی استکه ترمیم آن ها کمی سخت تر از قسمت های کمتر آسیب دیده است. رنگ رفتگی های بزرگ تر سطح فلز بدنه را بیشتر در معرض رطوبت قرار می‌دهد. بنابراین احتمال  زنگ زدگی در این نقاط بیشتر است. لذا باید سریع تر برای ترمیم آن و احیای رنگ خودرو اقدام کنید. خش گیر برای این رنگ رفتگی های مناسب نیستند و بهتر است آنها را افراد حرفه ای ترمیم کنند.  اگر اندازه و عمق رنگ رفتگی تا حدی است که با رنگ های خش گیر قابل اصلاح هستند. می توان طبق مراحل زیر آن را ترمیم کرد. البته بهتر است این کار توسط افراد خبره صورت گیرد. اما می شود در خانه هم این احیای رنگ را با کیفیت پایین تری انجام داد. ابتدا لازم است که سطح کار را به خوبی و با دقت تمیز کنید.

در صورت وجود زنگ زدگی سطحی، آن را نیز پاک کنید. با سنباده نرم لبه ها و حاشیه های قسمت های رنگ رفته را صاف کنید. رطوبت می تواند باعث زنگ زدن فلز شود برای همین برای سنباده زدن از پوساب خیس استفاده نکنید. بعد از سنباده زنی سطح را تمیز کنید. برای از بین بردن چربی ها و آلودگی ها می توان از تینر فوری استفاده کنید. اکنون یک لایه نازک آستری اجرا کنید و تمام نقاط فلز بدنه را پوشش دهید. در این مرحله با نوک قلم موی خش گیر روی لایه آستری  را با رنگ پوشش دهید.

احیای رنگ خودرو در تهران با چه دستگاه های انجام میشود؟

یکی از حساس ترین مراحل احیای رنگ، ریکاوری رنگ خودرو با دستگاه اوربیتال است. ما با استفاده از این دستگاه و چند دستگاه تخصصی دیگر، به صورت کامل رنگ خودرو شما را ریکاوری میکنیم. احیای رنگ خودروی که ما برای شما انجام میدهیم به صورت تضمینی و با بهترین مواد اولیه است. که این مواد اولیه با توجه به خودرو شما از بهترین برند ها استفاده میکنیم. در کمترین مدت شما میتوانید خودرو خود را بهتر از روز اول خود تحویل بگیرید. حالا دیگر خیال شما راحت است که، ریکاوری رنگ خودرو شما با بهترین تجهیزات ممکن انجام شده است.

روکش محافظ رنگ خودرو

بعد از احیای رنگ خودرو لازم است که از خودرو و بدنه آن محافظت شود. چرا که با نگهداری نا مناسب از رنگ خودرو بعد از گذشت مدتی لازم است. مجدادا اقدام به احیای رنگ خودرو کنید. از این رو توصیه می کنیم بعد از احیای رنگ خودرو حتما از رنگ خودرو نگهداری نمایید. اقدامات لازم برای این که بشود از رنگ خودرو نگهداری شود را در ادامه بیان خواهیم کرد. اما یکی از راه های اصولی برای نگهداری از رنگ خودرو استفاده از روکش است. روکش محافظ رنگ خوردو باعث می شود که بعد از احیای رنگ خودرو. کیفیت و شفافیت رنگ برای مدت بیشتری باقی بماند. البته باید بگوییم روکش محافظ خودرو به غیر از محافظت کاربرد های دیگری هم دارد.  لازم به توضیح است که یکی از راه کار ها برای تغییر رنگ خودرو، روکش محافظ رنگ خودرو است. که می توانید به این هدف استفاده کنید.

روکش محافظ رنگ خودرو باعث تغییر فوری و سریع رنگ فابریک خودرو می شود. از این این روکش بسیار مورد توجه قرار گرفته و بسیار محبوب است. در خصوص ویژگی های روکش محافظ رنگ خودرو می توان گفت که روکش محافظ رنگ خودرو، یک لایه پوششی است که از جنس پلاستیکی دارد. افزون بر این ذکر این نکته هم لازم است که. روکش محافظ خودرو از  پلی وینیل کلراید یا PVC ساخته می شود. باید بگوییم وقتی این پوشش پلاستیکی را روی بدنه خودرو اعمال کنید. دیگر لازم به نگهداری های وسواس گونه از خودرو ندارید. خیالتان راحت خواهد بود.

نگهداری از خودرو بعد از احیای رنگ

بهد از احیای رنگ خودرو لازم است که از خودرو و رنگ بدنه نگهداری نمایید. این نگهداری چیزی بیشتر از یک سری کار های متداول نیست. یعنی بعد از احیای رنگ خودرو لازم نیست خودرو خود را در پر غو نگهداری کنید. صرفا رعایت نکات کوچک و ساده برای افزایش عمر رنگ خودرو کفایت می کند. از مهم ترین کار هایی که باید انجام دهید. مربوط به مواردی می شود که تصمیم دارید خودرو خود را تمیز کنید. توصیه اکید داریم تا حد امکان از شوینده ها برای شستشوی خودرو خود استفاده نکنید. بهترین راه این است که به کارواش بروید و خودرو را با آب خالی بشویید. فشار آب کارواش باعث می شود خودرو کاملا تمیز شود. بعد از خشک کردن نیز تمام لکه ها از بین می رود و خودرو کاملا تمیز می شود. مورد دیگر این است باید رنگ خودرو را در مقابل فضله پرندگان محافظت کنید.

البته که باید اعتراف کنیم این کار بسیار سخت است. چرا که پرندگان برای انجام کار های شخصی خود به دنبال تمیز ترین خودرو ها هستند. پس چی بهتر از یک خودرو که به تازگی احیای رنگ خودرو را انجام داده است! بهترین راه کار این است که بلافاصله بعد از مشاهده خراب کاری پرندگان آن را تمیز کنید. دقت کنید حتما از آب خالی استفاده کنید. و در این موقع هم از شوینده استفاده نکنید. در واقع همیشه یک آب پاش حاوی آب و یک دستمال برای این منظور در خودرو داشته باشید. و به این نکات دقا نمایید.

برای انجام خدمات صافکاری، به صفحه صافکاری در تهران مراجعه کنید.

روکش محافظ خودرو چیست؟

روکش محافظ خودرو یک لایه پلاستیکی است که از pvc ساخته میشود. شما دیگر با این پوشش نیازی به محافظت افراطی از رنگ خودرو خود نخواهید داشت. این پوشش روی بدنه خودرو شما قرار میگیرد وخودرو شما را در مقابل اشعه های مضر خورشید، نگهداری میکند. همچنین این روکش میتواند از خودروی شما در مقابل آلاینده ها و باران های اسیدی تا حد زیادی محافظت کند. عمر تقریبی این روکش محافظ خودرو، 5 الی 7 سال است و طی این مدت زمان میتواند خیال شما را راحت کند.

جمع بندی:

احیای رنگ خودرو می تواند چهره خودرو شما را بسیار جذاب تر کند. این کار سن خودرو شما را پایین تراز آن چه هست نشان می دهد. برای احیای رنگ خودرو حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید. جایی مثل استار لوکس تا از کیفیت و نتیجه کار مطمئن شوید. سپردن احیای رنگ خودرو به افراد ناشی می تواند باعث آسیب دیدن خودرو شود. در نتیجه این کار هزینه های شما را افزایش و هدر خواهد داد.


خدمات خودرو در غرب تهران صافکاری

خدمات خودرو در غرب تهران – صافکاری pdr لندکروز

در این قسمت به شما میگویم، با توجه به آلودگی شهر تهران هر خودرویی به احیای رنگ خودرو نیاز دارد. ما مفتخریم تا خدمت گذار شما در غرب تهران باشیم. استار لوکس یک مرکز حرفه ای احیای رنگ خودرو در تهران است. لطفا متوجه و مواظب خودرو خود باشید.

همچنین شما عزیزان میتوانید با رفتن به صفحه نمونه کار ها، سایر نمونه کار های استار لوکس را مشاهده کنید. همچنین میتوانید با دنیال کردن پیچ اینستاگرام ما از نمونه کار ها و اخبار روز ما مطلع شوید.


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

0936-3529218

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE


رزرو